Muhammet Yakut’un Dilan-Engin Polat’la İlgili ‘Para Aklama’ İddiasına Selin Ciğerci de Dahil Oldu

Gündemdeki sıcak konulardan biri, ünlü fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın para aklama iddiaları. Bu konu hakkında Dilan Polat’ın yakın dostu ve aynı zamanda fenomen olan Selin Ciğerci’den destek geldi. Ciğerci, yaptığı açıklamada, ‘Geçmişte bana da benzer iftiralar atıldı. Vergi kaçırdığım, sahte fatura kullandığım şeklinde asılsız iddialarla karşı karşıya kaldım’ şeklinde konuştu.

Sosyal medyanın son dönemdeki en popüler isimlerinden biri olan Dilan Polat ve eşi Engin Polat, bir anda gündemin en çok konuşulan konularından biri haline geldi.

Çiftin üzerine atılan kara para aklama iddiaları, adeta bir bomba etkisi yarattı ve sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı.

Seçim öncesi yayınladığı videolarla gündeme gelen Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat çifti ve Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya attı.

Dilan Polat, “Bu para nereden geliyor?” sorularına popüler televizyon programcısı Armağan Çağlayan’ın programında açıklık getirmişti.

Ünlü fenomenin açıklaması şöyleydi:

‘Bu para nereden geliyor; 130 şubem var, bir ayda 1 milyon adet ürün satıyorum. İnsanlar şunu söylüyor; diyorlar ki bu para bir anda nasıl geldi bunlar bir yerden para aklıyorlar. Bilmiyorum ama biri bir yerden parayı farklı işletse, çalsa çırpsa bu insanlar 1 ay, 2 ay, 3 ay içinde bir anda patlamıyor mu? Biz 6 yıldır kan revan, alın teri bu merdivenleri tek tek çıktık.’

Bu süreçte en büyük destekçisi, yine kozmetik sektörünün parlayan yıldızlarından ve zaman zaman kazandığı yüksek meblağlarla gündeme bomba gibi düşen Selin Ciğerci oldu.

Selin Ciğerci, Dilan Polat’a verdiği destekle ilgili yaptığı açıklamada oldukça duygusal anlar yaşadı.

Ciğerci, ‘Dilan’ın paylaşımlarını görüyorum ve kalbim sıkışıyor, bu kadar haksızlık olmamalı. Yapmayın, bu günah’ diyerek sözlerine başladı Ciğerci. Kendi yaşadığı zorlukları da anımsatarak, ‘Yıllar önce bana vergi kaçakçısı dediler, sonunda vergi rekortmeni oldum. Naylon fatura suçlamalarıyla karşı karşıya kaldım… Ancak biz sadece işimizi yapıyoruz, sadece biz kazanmıyoruz. Çalışanlarımız var, onların da geçimini sağlıyoruz’ şeklinde konuştu.

İşte o video:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x