Demet Akalın, Dilan Polat’ın Yıllar Önce Engin Polat’tan Fiziksel Şiddet Gördüğünü İtiraf Etti!

Yaptığı paylaşımlarla sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Demet Akalın, bu sefer söylediği sözlerle gündem yarattı. Akalın katıldığı bir programda, cezaevinde olan Dilan Polat’ın yıllar önce eşi Engin Polat’tan şiddet gördüğü söyledi.

Gelin detayları görelim?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=wUY-4…

Dilan Polat ve Engin Polat çiftini duymayan, bilmeyen, tanımayan kalmadı eminim ki. Kara para aklama davasıyla tutuklanmalarından önce de bu ikili epey dikkat çekiyordu.

Şatafatlı hayatları bir yana dursun, Engin Polat’ın eşi Dilan’a yaptığı ağızları açık bıraktıracak cinsten sürprizler konuşulmayacak gibi değildi.

Engin Polat, eşinin başından aşağı kepçeyle gül döktürdü, evlerinin havuzunu gül yapraklarıyla donatarak “seni seviyorum” yazdı, evin her bir köşesini güle boğdu…

Dolarlar ve eurolardan oluşan buketler, 20’si bir arada altınlı çiçekler derken Engin Polat’ın Dilan’a aldığı hediyeler de “bu ne aşk?” dedirtmişti çoğu kişiye.

Şöyle ki, yapılan paylaşımlarda biz Dilan’ın eşi Engin’e karşı inanılmaz bir bağlılığını gördük. Kocasının ayaklarını yıkaması, öpmesi ise işin ayrı bir boyutu.

Hatta geçtiğimiz gün 2. Sayfa’ya Dilan Polat’ın çocukluk arkadaşı Avukat Özgecan Sırma katılmış ve “17 yaşındayken Engin’in çoraplarını kokluyordu” ifadelerini kullanmıştı.

“Bu neymiş ya?!” diye sorguladığımız dönemlerde, Banu Parlak katıldığı ‘Söylemezsem Olmaz’ programında söyledikleriyle herkesi dumur etmişti. Fenomen, bu aşkın göründüğü gibi olmadığını iddia etmişti.

Banu Parlak, Dilan Polat’ın tutuklanmasından haftalar önce yaşanan tartışmaların ekrana yansıyan kısımlarını göstererek, ‘Bu hareketler normal bir insanın yapabileceği türden mi?’ diye sordu. Polat’ın kendisini arayarak ‘Banu, lütfen dur, ne olur yapma’ dediğini belirtti. Parlak, ayrıca Dilan Polat’ın ilaçlarını almaktan vazgeçtiğini ve Engin Polat’ın ona şiddet uyguladığını gizlice söylediğini dile getirdi.

Dilan Polat’ın eskiden fotoğrafçılığını yaptığı Demet Akalın ise davalardan sonra ilk kez konuşmuş ve Dilan’la neden küstüklerini şöyle açıklamıştı:

‘Esra Balamir getirmişti bana Dilan Polat’ı. Fotoğraflar çekmesi için. Gülşen’e götürmüştüm onun oğlunun fotoğraflarını çeksin diye. Bizim sahne fotoğraflarımızı çekerdi, eşiyle gelirdi. Dilan böyle bir kız değildi. Sonra birtakım şeyleri hissettiğim için uzaklaştım. Benimle ve Hira’yla dalga geçen videolar yaptı, benim için orada bitti. Sabah onu o halde izleyince inan üzüldüm!”

TV8 ekranlarında yayınlanan “Gel Konuşalım” programına katılan Akalın söylediği itiraf gibi sözlerle herkesi hayrete düşürdü.

“Benim görüştüğüm zamanlarda Engin bunu dövüyordu. Buraları (kolları) mosmordu. Dayak yiyordu ve bir gün bana geldi.”

‘Ece diye yakın bir arkadaşım vardı. Ben de dedim ki ‘Ben götürmeyeyim karakola sen götür. Ben olunca iş başka yerlere gider, büyür. Medyatik olmasın.’

“Dün 2. Sayfa’da hani bir hanımefendi çıktı, çocukluk arkadaşı. ‘Engin’e çok aşıktı’ falan filan. O başka bir sendrom, katiline aşık olan… Izdıraplarını da görmüştüm ve çok üzülmüştüm o zaman.”

‘Bu kadar sevdiğin adamın neler yaptığını ve senden habersiz böyle bir dünya içine seni soktuğunu bilmen bile… Benim başıma gelse bile çok kızardım.’ diyen Demet Akalın bu olayın 2017 yılında yaşandığını söyledi.

O zaman maddi durumunun iyi olmadığını ve Dilan’ın aylık 4 bin lira kazandığını belirten Demet Akalın, Engin Polat’ın o dönemlerde cam silme işi yaptığını açıkladı.

Sizin yaşananlar hakkındaki düşünceleriniz ne peki? Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x