Türkiye Odatv’den öğrendi: Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Bey ‘Covid’ oldu

Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah karakterine yaşam veren Settar Tanrıöğen geçtiğimiz haftalarda beyin kanaması geçirmiş ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. Show TV’de yayınlanan dizide Tanrıöğen’in dizideki akıbeti belli oldu.

Odatv yazarı Sina Koloğlu, sağlık durumu iyiye giden ve yoğun bakımdan normal odaya alınan Settar Tanrıöğen’in karakteri Abdullah’ın senaryo gereği Covid-19’a yakalanıp evde karantinaya alınacağını geçtiğimiz hafta köşesine taşımış ve şunları yazmıştı:

“Geçirdiği beyin kanamasının ardından hastanede tedavi gören oyuncu Settar Tanrıöğen’in yoğun bakımdan çıktığı ve normal odaya alındığı öğrenildi. Bu haber ardından Tanrıöğen’in diziye dönüş tarihide merak edildi. Tanrıöğen bir hafta daha hastanede kalacak. Dizi setine dönüş tarihiyle ilgili henüz net bir kararın alınmadığı açıklanırken nekahat dönemi uzun sürebilir. Peki nasıl bir formül düşünülüyor?

COVID OLABİLİR

Tanrıöğen’in dinlenme süresince dizi çekimleri onsuz yapılacak. Bunun için farklı senaryo örnekleri olduğu belirtiliyor. Örneğin, hayat verdiği Abdullah Bey karakterinin COVID olup evde karantinaya alınması gibi… Tabii ki bu kesin değil. Düşüncelerden biri…”

Kızılcık Şerbeti formülleri… Apo’ya sürpriz senaryoGüncel

Dün akşam yayımlanan yeni bölümde, Abdullah Bey’in Eris varyantına yakalandığı ve karantinaya alındığı açıklandı.

Dizide odaya girip Abdullah Bey’i muayene etmekten çıkan doktor, “Babanız eris varyantına yakalanmış. Covid’in yeni bir varyantı bu. Ama telaşlanacak bir şey yok. Baş ağrısı, öksürük, yorgunluk ve eklem ağrılarının sebebi buymuş. Size de bulaşmaması için onu karantinaya aldım” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x