Garanti BBVA Kripto Çıktı: Bu Altcoinler Var!

Garanti BBVA, geçtiğimiz Ağustos ayında kendi çalışanlarına sunduğu kripto cüzdan ve transfer hizmetini içeren Garanti BBVA Kripto uygulamasını resmi olarak iOS platformu için kullanıma açtı. Şirket içi e-posta ile başlayan hizmet, Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıklarının güvenli bir şekilde transfer edilmesine ve saklanmasına olanak tanıyor. Uygulama, App Store içinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve USD Coin (USDC) gibi kripto varlıkların güvenli bir soğuk cüzdan uygulaması olarak öne çıkıyor, dijital saldırılardan ve siber risklerden koruma amaçlı olarak geliştirilmiştir.

Yüz Doğrulaması Gerekli

Garanti kripto Uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar, öncelikle bir hesap oluşturmalıdır. Gerekli bilgileri sağladıktan sonra, yeni kimlik kartlarıyla bir yüz doğrulaması gerçekleştirilir. Hesabı aktifleştirmek için ise kullanıcılar hesaplarına 1 TL aktarımı yapabilirler. Hesap aktivasyon işlemleri Garanti Bankası’nın yanı sıra Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Akbank, İş Bankası, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve diğer bankalar aracılığıyla 7/24 gerçekleştirilebilir.

Şu anda Sadece Appstore’da

Uygulama, dijital varlıklarını güvenle saklama ve transfer etme konusunda kullanıcılara birinci sınıf bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Ancak, Garanti BBVA uygulaması şu an için Google Play Store’da mevcut değildir, Android platformu için ne zaman sunulacağına dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Garanti BBVA, kripto dünyasındaki gelişmelere hızla adapte olarak müşterilerine ve çalışanlarına yönelik sunduğu hizmetler ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x