AKP Ankara Milletvekili Osman Gökçek’ten Kılıçdaroğlu ve Yavaş’a Göndermeli TEKNOFEST Daveti

AKP’nin Ankara milletvekili Osman Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı, Ankara’da düzenlenen TEKNOFEST etkinliğine katılmaları için davet etti. Gökçek’in bu daveti, söz konusu ifadeleriyle önemli bir dikkat çekici unsur haline geldi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yıl dönümü kutlamaları kapsamında, bu yıl üç büyük metropolde gerçekleştirilen TEKNOFEST’in yeni durak noktası Ankara oldu.

Başkent, bu heyecan verici etkinliğe ev sahipliği yapmanın gururunu ilk kez yaşadı. 30 Ağustos – 3 Eylül tarihleri arasında, Etimesgut Havalimanı’nın geniş alanları, ziyaretçilerin akınına uğradı.

AKP Milletvekili Osman Gökçek, teknoloji ve inovasyonun kalbinin attığı TEKNOFEST’te aktif bir rol alarak, sosyal medya hesaplarından dikkat çekici bir çağrıda bulundu.

Gökçek, bu büyük teknoloji festivaline, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı davet etti.

”PKK terör örgütünün desteklediği Kılıçdaroğlu, Ankara’da TEKNOFEST var”

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Gökçek, Kılıçdaroğlu’na şöyle seslendi: ”PKK terör örgütünün desteklediği Kılıçdaroğlu, Ankara’da TEKNOFEST var. Çekirdek çıtlayan eşek heykeli yapmaya benzemez. Gel de buraları bir gez, bak millet sana neler diyecek.”

”Mansur Yavaş, seçimlerden önce İHA’lar, SİHA’lar bir daha konuşulmayacak demiştin…”

İnstagram hesabından ise Mansur Yavaş’a seslenen Gökçek, ”Mansur Yavaş, seni TEKNOFEST’e davet ediyoruz. Hani seçimlerden önce İHA’lar, SİHA’lar bir daha konuşulmayacak demiştin biz konuşmaya devam ediyoruz. Seni de buraya bekliyoruz” dedi.

İşte o video:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x